Wywiadówka!

Informujemy, że w piątek 05 czerwca 2020 r. w godzinach od 16-18:00 odbędzie się spotkanie informacyjne z rodzicami poprzez kontakt za pomocą dziennika elektronicznego lub innych form określonych w zarządzeniu Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej Curie z 24 marca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy!

Wirtualny Dzień Otwarty - Uniwersytet Śląski

Wirtualny Dzień Otwarty na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Dział Rekrutacji i Karier Studenckich Uniwersytetu Rzeszowskiego organizuje wydarzenie „WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY”, który odbędzie się 27 maja 2020 r. w godz. 17:00-18:30 na fanpage'u Uczelni. W spotkaniu będą uczestniczyć: Władze Uniwersytetu, przedstawiciele Kolegiów UR, Samorządu Studenckiego, Działu Rekrutacji i Karier Studenckich. Za pomocą relacji na żywo, pokażemy kampus UR i część naszej infrastruktury, w której studenci zdobywają wiedzę podczas
studiów.

Kliknij w powyższe zdjęcie lub w ten link:

Pamiętamy!

100 rocznica urodzin Jana Pawła II  to okazja do wspomnień o wielkim człowieku,  Papieżu i Polaku.  Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach od lat podejmuje inicjatywy służące popularyzacji osoby, nauczania i twórczości Jana Pawła II. Nie możemy zrealizować  planowanego  koncertu  ani kolejnej edycji Gminnego Konkursu „Testament Jana Pawła II” , wiec  proponujemy powrót do wspomnień.

Matura 2020 już za
godz
sek

Gazetki szkolne

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!