78 Rocznica Wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim - 19 kwietnia 2021 r.

Konkurs "z książką mi do twarzy"

Dziękujemy Jonatanowi za nadesłanie niebanalnego zdjęcia z książką. Zachęcamy innych uczniów do przesyłania zdjęć.

Jonatan Maciejowski, kl.II Ga, Homer, "Iliada".

Na przeciw siebie stają dwie armie: Troi i Greków. Ale kto zwycięży?

Polskie tradycje i zwyczaje wielkanocne

Z książką mi do twarzy

Pochwal się, co teraz czytasz - zrób sobie ciekawe zdjęcie z książką, którą aktualnie czytasz i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Książka nie musi być z biblioteki szkolnej. Do zdjęcia dołącz krótki opis: Twoje imię i nazwisko, klasa, autor i tytuł książki oraz (niekoniecznie) jedno - dwa zdania o jej treści. Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły. Na autorów najbardziej oryginalnych zdjęć po powrocie do szkoły czekać będą nagrody. Życzymy  wszystkim zdrowia i miłego czytania.

Wasza Biblioteka szkolna

Matura 2021 już za
godz
sek

Gazetki szkolne

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.