ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH!!!

Z okazji 75-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach Biblioteka Szkolna zaprasza uczniów do udziału w konkursach:

• literackim " Moja szkoła" - każdy uczestnik może przygotować na konkurs wiersz, opowiadanie, fraszkę;
  • fotograficznym "Szkoła w obiektywie" -  tematem Konkursu jest wykonanie fotografii ukazującej niepowtarzalny klimat „Liceum”, na który składają się uczniowie, nauczyciele, pracownicy, mury szkoły;
  • plastycznym "Kołaczyckie Liceum w oczach uczniów" - prace konkursowe mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej;

Prace należy składać w Bibliotece Szkolnej do 9 października 2020 r. Prace oceni Jury powołane przez organizatorów Konkursu.

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021!

800 - Msza Święta w Kościele w Kołaczycach

900 - Klasy pierwsze spotykają się z Dyrektorem Szkoły na dziedzińcu szkolnym (w razie złej pogody, uczniowie klas pierwszych  udają się do wyznaczonych klas na spotkanie z wychowawcą).
Klasy drugie i trzecie spotykają się od razu (godz. 900) z wychowawcami klas.

Wykaz sal na spotkanie z wychowawcami:

Klasa 1a+b - sala nr 2

Klasa 1c - sala nr 1

Klasa 1d - sala nr 23

Klasa 2Ga - sala nr 33

Klasa 2Gc - świetlica

Klasa 2Pa - sala nr 34

Klasa 2Pb - sala nr 3

Klasa 2Pc - sala nr 22

Klasa 3a - sala nr 25

Klasa 3c - sala nr 35

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązują maseczki (zakrycie nosa i ust) i dezynfekcja rąk!

Indywidualne ubezpieczenie uczniów

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 szkoła nie będzie pośredniczyć w organizowaniu ubezpieczenia grupowego uczniów ani rekomendować ubezpieczyciela.

Przypominamy, że:

• każdy rodzic/opiekun prawny może indywidualnie ubezpieczyć ucznia w wybranej firmie ubezpieczeniowej,
  • ubezpieczenie ucznia jest nieobowiązkowe,
  • szkoła nie jest zobowiązana do organizowania ubezpieczenia uczniów i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności

Gazetki szkolne

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!