Oddajemy krew

6 grudnia to czas kiedy Mikołaj przynosi prezenty. Uczniowie z naszej szkoły też postanowili zrobić prezent i oddać najcenniejszy dar - krew. Bardzo wszystkim dziękujemy.

W akcji wzięło udział kilkunastu uczniów naszego Liceum

Olimpiada historyczna.

W listopadzie 2018r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Historycznej. Wzięli w nim udział uczniowie: Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek. Etap ten składał się z części pisemnej i ustnej.

W grudniu 2018r. Komitet Olimpiady Historycznej w Rzeszowie podjął decyzję, że Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek zakwalifikowali się do etapu okręgowego. Część pisemna tego etapu odbędzie się 12.01.2019r. w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Serdecznie gratulujemy Katarzynie i Erykowi.

Wywiad z Panem Stanisławem Koczwarą - działaczem Solidarności, mieszkańcem Kołaczyc, internowanym w czasie stanu wojennego

Artykuł zamieszczony był w "Strefie Młodych" (gazecie redagowanej przez młodzież z LO w Kołaczycach) w marcu 2015 r.

Podziękowania dla uczennic z naszego Liceum

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"Zaspałeś?! No to zmień koguta... "

"Zadania nigdy nie masz, ale zmalowana jesteś zawsze."

Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym

TURNIEJ AKTYWNYCH ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZNIE COACHINGU I ROZWOJU W PARTNERSTWIE ZE STOWARZYSZENIEM KULTURALNO-OŚWIATOWYM „LIPNICA”

Tytuł: Gospodarność w naszej szkole.

Temat:Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym.

- pomysł na realizację

• Remont wolnego pomieszczenia w szkole z przeznaczeniem na czytelnię z aneksem śniadaniowym dla uczniów przyjeżdżających wcześniej do szkoły bądź wyjeżdżających ze szkoły po zajęciach,  późniejszym autobusem.
  • Stworzenie warunków ciepła, miłej atmosfery i wzajemnej integracji uczniów z różnych klas.
  • Stworzenie tablicy informacyjno-ogłoszeniowej na temat gospodarności w naszej szkole:

- oszczędzanie energii elektrycznej;

- oszczędzanie wody;

- dbanie o czystość, ład i porządek;

- segregacja śmieci;

- ogłoszenia na temat zbiorek złomu, makulatury itp., oraz akcji porządkowania terenu szkoły.

Nasze działania w galerii:

strona w budowie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!