Uwaga nowy plan lekcji !!!

NOWY PLAN LEKCJI

Uroczyste Zakończenie Klas Trzecich 2021

30.04.2021 odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego i pożegnanie uczniów klas trzecich w naszej szkole. Uroczystość  poprzedziła Msza Św. w intencji Maturzystów w Kościele Parafialnym w Kołaczycach. Następnie Abiturienci  odebrali świadectwa ukończenia szkoły z rąk wychowawców. Przemówienie do Abiturientów naszego Liceum skierował Dyrektor Szkoły, Pan Antoni Salacha, w formie medialnej,  koleżanki i kolegów pożegnali też uczniowie klas drugich, nagrywając okolicznościowy filmik.

Pożegnanie Klas Trzecich

To już XII edycja Olimpiady Policyjnej organizowanej przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. W tym roku, ze względu na pandemię Covid-19, została przeprowadzona w formie online. Laureaci otrzymają indeksy naszej Uczelni. Olimpiadę objął patronatem honorowym Komendant Główny Policji.

W piątek, 23 kwietnia br., odbył się III etap Olimpiady Policyjnej. W tym roku jednak przeprowadzony zupełnie inaczej niż w latach poprzednich.  30 uczestników z różnych szkół z całej Polski przystąpiło w formie online do konkursu rozwiązując test wiedzy na platformie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Matura 2021 już za
godz