Ostatnio w naszej szkole odbyła się  IV Gala  „Strefy Młodych” – gazetki redagowanej przez uczniów naszej szkoły. Atmosfera towarzysząca nam przez cały  dzień była napięta, aczkolwiek miła,  niektóre momenty były bardzo zabawne i mamy nadzieję, że ten dzień będzie niezapomniany dla wielu uczniów jak i nauczycieli. Wszyscy w niepewności oczekiwali na werdykt.  A jury było bardzo surowe, przecież cała szkoła brała udział w głosowaniu. Galę uświetnił występ zespołu „ Skwarki ”.  Jak co roku nagrody wręczali uczniowie wraz z nauczycielami.

  Oto kategorie w których wyłoniliśmy zwycięzców tegorocznej gali:

Król szkoły - Paweł Kiełbasa

Królowa szkoły - Kamila Urban

Muzyk szkoły - Dariusz Kranc

Aktor -Tomasz Osika

Mózg szkoły – Mateusz Michalec

Sportowiec - Michał Żygłowicz

Mundurowiec -Dominik Krzanowski

Przyjaciel młodzieży -ks.  Damian Ziemba

Nauczyciel z pasją -p. Wincenty Skwarek

                                                                                                                              Redakcja ,,Strefy Młodych”

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd