W dniu 18.05.2016 roku w Jaśle odbył się VI Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle. W zawodach wzięło udział 8 drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Nasza szkoła w składzie: Marszałek Kamil, Czajka Łukasz, Dziak Hubert, Frączek Jakub, Stasiak Albert, Wojdyła Szymon, Żygłowicz Michał, Tutro Mateusz, Madej Wiktor walczyła w grupie A z drużynami ze szkół:  Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół nr 3. Po trzech meczach grupowych wygrywanych 2:1 (każdy) zajęliśmy I miejsce w grupie. Następnie w fazie  półfinałowej nieznacznie ulegliśmy I Liceum w Jaśle. W meczu o  trzecie miejsce pokonaliśmy Zespół Szkół Technicznych również 2:1, za co nasza Szkoła otrzymała pamiątkowy puchar. Rywalizacja w turnieju była bardzo zacięta i wyrównana.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!