Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole została przeprowadzona zbiórka słodyczy dla wychowanków z Domu Dziecka w Kołaczycach.

Akcja ta została przeprowadzona po raz pierwszy, ale chcielibyśmy, aby stało się to naszą szkolną tradycją. Uczniowie naszego liceum bardzo chętnie zaangażowali się w to przedsięwzięcie i udało im się zebrać około 20 kg słodyczy. Cieszymy się bardzo, że nasza młodzież otworzyła swoje serca i kolejny raz nie zawiodła. Pomysłodawcami zbiórki był Samorząd Szkolny i pani Joanna Myśliwiec. Przeprowadzona akcja zakończyła się pełnym sukcesem!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom. Wierzymy, że udało nam się podarować wychowankom Domu Dziecka chociaż odrobinę radości.

Pamiętajmy, ze zawsze warto pomagać!   

DMC Firewall is a Joomla Security extension!