Klasa IPA,I PC

Proszę przeczytać tematy:

Cykl komórkowy

Znaczenie mitozy, mejozy i apoptozy.

Wykonajcie polecenia kontrolne, które znajdują się po każdym temacie i całym dziale. Na razie zróbcie je w zeszycie. Po powrocie będziemy je sprawdzać.

W późniejszym terminie załączę karty pracy, które trzeba wypełnić oraz odesłać na mojego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa I GA

Wysłałam zadania są dostępne na Messenger. Proszę o odpowiedzi do 20 III 2020r.

Klasa IGC

Do zrobienia są zadania z genetyki. Przesyłam zbiór zadań razem z rozwiązaniami i wytłumaczeniem. Proszę zrobić zadania z I i II prawa Mendla.

Zbiór znajdziecie jeśli w wyszukiwarce wpiszecie „Mały zbiór zadań z genetyki” lub link: zbiór zadań

Klasa IPB

Powtórzcie jeszcze raz całą komórkę. Wykonajcie w zeszycie zadania powtórzeniowe po całym rozdziale 3. Sprawdzimy je po powrocie do szkoły.

Klasa III A

Przypominam, że na Facebooku mamy założoną grupę . Przeczytajcie rozdział dotyczący układu rozrodczego człowieka i etapów rozwoju. Wkrótce  umieszczę do tego zadania.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!