Podręczniki 2019/2020

Podręczniki po gimnazjum - kliknij

Podręczniki po szkole podstawowej - kliknij

Ostatnie wolne miejsca do LO w Kołaczycach.

Drodzy Uczniowie. Dziękujemy, że obdarzyliście naszą szkołę zaufaniem i wybraliście ją jako kolejny etap w Waszej edukacji. Jednocześnie informujemy, że mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca w klasie humanistycznej i klasie przyrodniczej dla absolwentów szkół podstawowych. Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy o odebraniu wyników maturalnych!

W dniu 4 lipca od godziny 9.00 będą wydawane wyniki maturalne. Wyniki będą wydawane indywidualnie w wyznaczonych salach przez wychowawców poszczególnych klas. Wyniki można odebrać tylko osobiście lub osoba upoważniona na piśmie.

Munduriada 2019

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"Nie żebym była dinozaurem ... chociaż jestem..."

"Czy ja wyglądam na matkę chłopie? Przestań mylić podstawowe pojęcia."

"Dzidziuś, powodujesz że skacze mi poziom adrenaliny i zaczynam zgrzytać zębami"

Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym

TURNIEJ AKTYWNYCH ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZNIE COACHINGU I ROZWOJU W PARTNERSTWIE ZE STOWARZYSZENIEM KULTURALNO-OŚWIATOWYM „LIPNICA”

Tytuł: Gospodarność w naszej szkole.

Temat:Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym.

- pomysł na realizację

• Remont wolnego pomieszczenia w szkole z przeznaczeniem na czytelnię z aneksem śniadaniowym dla uczniów przyjeżdżających wcześniej do szkoły bądź wyjeżdżających ze szkoły po zajęciach,  późniejszym autobusem.
  • Stworzenie warunków ciepła, miłej atmosfery i wzajemnej integracji uczniów z różnych klas.
  • Stworzenie tablicy informacyjno-ogłoszeniowej na temat gospodarności w naszej szkole:

- oszczędzanie energii elektrycznej;

- oszczędzanie wody;

- dbanie o czystość, ład i porządek;

- segregacja śmieci;

- ogłoszenia na temat zbiorek złomu, makulatury itp., oraz akcji porządkowania terenu szkoły.

Nasze działania w galerii:

strona w budowie