Dziękujemy Jonatanowi za nadesłanie niebanalnego zdjęcia z książką. Zachęcamy innych uczniów do przesyłania zdjęć.

Jonatan Maciejowski, kl.II Ga, Homer, "Iliada".

Na przeciw siebie stają dwie armie: Troi i Greków. Ale kto zwycięży?

Pochwal się, co teraz czytasz - zrób sobie ciekawe zdjęcie z książką, którą aktualnie czytasz i prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Książka nie musi być z biblioteki szkolnej. Do zdjęcia dołącz krótki opis: Twoje imię i nazwisko, klasa, autor i tytuł książki oraz (niekoniecznie) jedno - dwa zdania o jej treści. Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej naszej szkoły. Na autorów najbardziej oryginalnych zdjęć po powrocie do szkoły czekać będą nagrody. Życzymy  wszystkim zdrowia i miłego czytania.

Wasza Biblioteka szkolna

Jonatan Maciejowski - uczeń naszego Liceum - otrzymał wyróżnienie w XXI Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Józefa Czechowicza organizowanym przez MDK "Pod Akacją" w Lublinie. Jonatan recytował dwa utwory: "Dawniej" - Józefa Czechowicza oraz "Mówi muzyk z "Preservation Hall" w Nowym Orleanie". Jonatan szkoli się w naszym Liceum pod okiem Pani prof. Żygłowicz a JDK'u uczęszcza na zajęcia prowadzone przez Panią Helenę Gołębiowską. Gratulacje!!!
   Występ Jonatana można zobaczyć klikając w link:

(od 19:36).

Dziękuję, pozdrawiam i życzę zdrowia!
Jonatan Maciejowski kl.IIGa

Uczniowie naszego Liceum wzięli udział w Powiatowym Konkursie "LAJKUJĘ – NIE HEJTUJĘ” zorganizowanym przez Starostę Jasielskiego wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle i Komendą Powiatową Policji w Jaśle. Celem konkursu było zapobieganie niewłaściwym zachowaniom w świecie wirtualnym. Spośród 79 uczestników - zadebiutowało aż 4 naszych uczniów:
  W kategorii literackiej (dla szkół ponadpodstawowych):

Uczeń klasy IIGa naszego liceum zajął I MIEJSCE w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim "SENSOWNE TWORY SŁOWNE", brawurowo wykonując tekst Wojciecha Młynarskiego pt. "Po co babcię denerwować". Jonatan szlifuje swój talent aktorski pod okiem Pani Heleny Gołębiowskiej w JDK, a w naszym liceum pracuje z Panią prof. Grażyną Żygłowicz. Prezentację Jonatana można wysłuchać klikając w poniższy link:

DMC Firewall is a Joomla Security extension!