Dział Rekrutacji i Karier Studenckich Uniwersytetu Rzeszowskiego organizuje wydarzenie „WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY”, który odbędzie się 27 maja 2020 r. w godz. 17:00-18:30 na fanpage'u Uczelni. W spotkaniu będą uczestniczyć: Władze Uniwersytetu, przedstawiciele Kolegiów UR, Samorządu Studenckiego, Działu Rekrutacji i Karier Studenckich. Za pomocą relacji na żywo, pokażemy kampus UR i część naszej infrastruktury, w której studenci zdobywają wiedzę podczas
studiów.

Kliknij w powyższe zdjęcie lub w ten link:

100 rocznica urodzin Jana Pawła II  to okazja do wspomnień o wielkim człowieku,  Papieżu i Polaku.  Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach od lat podejmuje inicjatywy służące popularyzacji osoby, nauczania i twórczości Jana Pawła II. Nie możemy zrealizować  planowanego  koncertu  ani kolejnej edycji Gminnego Konkursu „Testament Jana Pawła II” , wiec  proponujemy powrót do wspomnień.

Uwaga Nauczyciele!

Proszę pobrać godziny ponadwymiarowe i indywidualne na maj, wypełnić elektronicznie i odesłać na maila:

nadgodziny_zwykłe.xlsx
nadgodziny_indywid.xlsx

W tej wyjątkowej sytuacji rozdanie indeksów odbyło się w naszej szkole.

A o to refleksje nauczycieli przygotowujących uczniów do olimpiady:

Można stwierdzić, że tradycji stało się zadość!  Kolejna - XI już - edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej w Szczytnie zakończyła się wspaniałym sukcesem uczniów Kołaczyckiego Liceum. Laureatem I miejsca został Kamil Bodek, II miejsce zajął Jakub Barzyk, VI- Dawid Biały,  a IX- Adam Piątkowski. Tym samym wszyscy zdobyli indeksy do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie i mogą aplikować na dowolny kierunek studiów tej uczelni bez postępowania kwalifikacyjnego, w tym na czteroletnie studia I stopnia o profilu praktycznym "Nauka o Policji" (warunek- wcześniejsza pozytywna kwalifikacja do służby w Policji), umożliwiające absolwentowi przystąpienie do egzaminu oficerskiego, którego pozytywny wynik będzie stanowił podstawę do mianowania na pierwszy stopień oficerski w korpusie oficerów młodszych w Policji. Należy wspomnieć, że w zeszłym roku na ten kierunek zostało przyjętych pięciu absolwentów Liceum w Kołaczycach.

Zapraszamy do lektury wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Samborską, uczennicę kl. IGa.  Ich bohaterami są szkolni artyści:

Komunikat dla Rodziców

w sprawie organizacji  zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość

DMC Firewall is a Joomla Security extension!