Informujemy, że w dniu 4 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy

21 grudnia – jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia – Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły, Młodzież Klas Maturalnych spotkali się, aby wspólnie pochylić się nad cudem Wcielenia Syna Bożego i radośnie świętować to wydarzenie. Zgodnie z tradycją odbyło się wspólnie kolędowanie, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie życzeń błogosławionych, ciepłych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

6 grudnia to czas kiedy Mikołaj przynosi prezenty. Uczniowie z naszej szkoły też postanowili zrobić prezent i oddać najcenniejszy dar - krew. Bardzo wszystkim dziękujemy.

W akcji wzięło udział kilkunastu uczniów naszego Liceum

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach zaprasza uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych oraz III klas gimnazjum do wzięcia udziału w XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu - "Kolęda Obcojęzyczna"

Karty zgłoszeniowe należy przesłać do dnia 14 stycznia 2019 r.

Konkurs odbędzie się 24 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 10.00

W listopadzie 2018r. w naszej szkole odbył się etap szkolny Olimpiady Historycznej. Wzięli w nim udział uczniowie: Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek. Etap ten składał się z części pisemnej i ustnej.

W grudniu 2018r. Komitet Olimpiady Historycznej w Rzeszowie podjął decyzję, że Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek zakwalifikowali się do etapu okręgowego. Część pisemna tego etapu odbędzie się 12.01.2019r. w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Serdecznie gratulujemy Katarzynie i Erykowi.