1. Wspólne spotkanie wychowawcy z rodzicami - online, na platformie Teams w grupie z wychowawcą - godzina 16:00 - omówienie spraw klasowych .
2. Rozmowy indywidualne z rodzicami w formie zdalnej ustalonej przez wychowawcę i rodzica .
3. Dyżur nauczycieli od godziny 16.00 do 18.00 .

W dniu 12 stycznia, w godzinach od 10.00 do 13.00 biblioteka szkolna pełnić będzie dyżur. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas oraz zimowe wieczory na czytaniu książek. Pamiętajcie, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie dobra książka jest najlepszym przyjacielem.

Książki ze zimowo-świątecznym motywem.

Jonatan uzyskał tytuł laureata I miejsca w konkursie fotograficznym „Owad czy robak? - oto jest pytanie” skierowanym do uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych z powiatu jasielskiego, a organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia owadom, na które być może codziennie nie zwraca się uwagi oraz zebraniu informacji i przygotowaniu opisu uwiecznionego na fotografii „żyjątka”.

Jonatan do konkursu przygotowywał się pod okiem pani Katarzyny Gradziny.

Miło nam poinformować, że nasz uczeń Jonatan Maciejowski zdobył I miejsce w Konkursie fotograficznym „Owad czy robak ? - oto jest pytanie” , zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Więcej informacji wraz z nagrodzonym zdjęciem znajdziecie na stronie:

BRAWO JONATAN

1. Redukuje stres
    Czytanie uspokaja i spowalnia bicie serca. Wystarczy 6 minut czytania, żeby zredukować uczucie stresu aż o 60%! Co ciekawe, czytanie książek redukuje stres:   o 68% bardziej od słuchania muzyki,  o 300% bardziej od wyjścia na spacer  i aż o 600% bardziej od grania w gry komputerowe.

Muzea i galerie z całego świata udostępniają swoje kolekcje w Internecie. Dzięki temu, pozostając w domu, można zobaczyć najsłynniejsze wystawy i obiekty kulturalne. Oto 10 muzeów, które umożliwiają wirtualne spacery.