15 czerwca br. uczniowie naszego liceum oraz szkoły podstawowej należący do SKT PTTK "Liwocz" brali udział w rajdzie na Wysokie (657 m n.p.m) w Beskidzie Niskim pod opieką ks.Grzegorza Złotka. Grupa miała okazję podziwiać piękne widoki, zwiedzić cerkiew w Krempnej i zintegrować się przy wspólnym grillu w Desznicy.

W dniu 23.06.2001 r. (środa) w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach od godziny 8.00 odbędzie się Dzień Sportu w ramach którego zostaną zorganizowane następujące konkurencje:

1) Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych ( 3 chłopców, 3 dziewczyny).
2) Indywidualny turniej tenisa stołowego dziewczyn i chłopców.
3) Bieg w alkogoglach.

Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do 22.06.2021 r. (wtorek) godzina 10.30.

Wszystkich uczestników w/w zawodów obowiązuje strój sportowy.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictw

Nawet pandemia koronawirusa nie powstrzymała kołaczyckich licealistów przed osiągnięciem wspaniałego sukcesu w  XII Finale Centralnym Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej w Szczytnie. Trudne przygotowania, ze względu na pandemię, pod kierunkiem Pana Dariusza Szczepanika i Pana Macieja Karpa, zakończyły się pełnym sukcesem. Nasi uczniowie spisali się na medal i to dosłownie, bowiem zdobyli całe podium i jeszcze więcej!!!

W dniu 21-06-2021 zostały przeprowadzone ćwiczenia na strzelnicy sportowej w Kołaczycach. W ćwiczeniach brały udział klasy o profilu mundurowym 1C oraz 1D. Zajęcia były formą zapoznania się z regulaminem strzelnicy sportowej, budową broni oraz strzelaniem na odległość do 20m. Wyniki okazały się rewelacyjne, dlatego w najbliższej przyszłości postaramy się zorganizować zawody szkolne.

W dniu 16 czerwca nasi uczniowie uczestniczyli  w  uroczystości wręczenia  nagród Zarządu Powiatu w Jaśle: Bene meritus (dobrze zasłużonym) ,  którym to wyróżnieniem został uhonorowany Rafał Podraza oraz  nagród za znaczące sukcesy edukacyjne, godne reprezentowanie szkół Powiatu  Jasielskiego . Wśród 42 wyróżnionych  zostało docenionych 6 naszych uczniów: Jonatan Maciejowski, Adrian  Czech , Krystian  Kobak , Grzegorz Gustek , Miłosz Dybka i Przemysław Pierzchała.Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy.