Zebranie z rodzicami

W dniu 27 września 2017r. (środa) odbędzie się spotkanie rodziców (wywiadówka).
HARMONOGRAM DLA KLAS PIERWSZYCH:
Godz. 16.00 - spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Zaproszenie na VIII KONKURS WIEDZY i UMIEJĘTNOŚCI POLICYJNO-PREWENCYJNYCH

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kołaczycach, serdecznie zaprasza na VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych pod hasłem: „ W służbie społeczeństwu – Bezpieczna Szkoła-Bezpieczna Polska”, nad którym patronat objęli Podkarpacki Kurator Oświaty i Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie. Konkurs ten odbędzie się 12 października 2017r.  Regulamin konkursu, a także karta zgłoszenia drużyn znajdują się na tutaj

Uwaga! Konkursy! Zapraszamy do zakładki "Biblioteka"

Zapoznaj się z konkursami w aktualnościach w dziale "Biblioteki"

Nasi strzelcy na kursie nurkowania i ratownictwa wodnego.

Pomimo wakacji drużyna strzelecka nie odpoczywała. W dniach 14-16 lipca 2017 odbył się Kurs Ratownictwa Wodnego i Nurkowania zorganizowany przez Ligę Obrony Kraju w którym uczestniczyli nasi uczniowie st. strzelec Paweł Kiełbasa i sekcyjny Dominik Krzanowski. Kurs odbył się na obiektach Bazy Nurkowej LOK przy Jeziorze Tarnobrzeskim, na pływalni krytej MOSIR Tarnobrzeg oraz Stanicy Żeglarskiej "Marina". Program kursu dotyczył zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa w aspekcie ratownictwa wodnego i podwodnego, zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz obsługi sprzętu, a także  poznania procedur niezbędnych podczas nurkowania. Strzelcy odbyli zajęcia praktyczne z zakresu ratownictwa wodnego oraz nurkowania. Kurs ukończyło łącznie  24 strzelców, którzy otrzymali certyfikaty potwierdzające umiejętności.

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"Zaspałeś?! No to zmień koguta... "

"Dlaczego rżycie jak stare kobyły."

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.