LO Kołaczyce dla "NIEPODLEGŁEJ"

Wywiadówka

Dnia 15 listopada 2018 roku o godzinie 1600 odbędzie się w szkole, na sali gimnastycznej spektakl pt. "Niepodległa" dla społeczności szkolnej i rodziców.

O godzinie 1630 odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

W roku szkolnym 2018/2019 Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli zorganizował I Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod nazwą "Niepodległa w literaturze - Stefan Żeromski "Przedwiośnie".

Wśród nagrodzonych osób jest nasza uczennica:

I MIEJSCE zajęła Sypień Katarzyna - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach

VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii"

W VI Dyktandzie Niepodległościowym, zorganizowanym przez Fundację ,,Zawsze razem” i ,,Stowarzyszenie Polonistów’’, wzięło udział 1200 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego.

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"Zaspałeś?! No to zmień koguta... "

"Dzidziuś, powodujesz że skacze mi poziom adrenaliny i zaczynam zgrzytać zębami"

Nie pamiętasz nazwy swojego konta? To nie problem. Wpisz poniżej adres poczty elektronicznej powiązany z Twoim kontem użytkownika, a następnie wybierz przycisk „Wyślij”. Przypomnimy Ci nazwę użytkownika listem elektronicznym.